Hakkımızda

Hakkımızda

Karar Hukuk Danışmanlık Ofisi,  Av. Abdulbaki KARTANCI ve Av. Gonca Gül YURTTAŞ KARTANCI öncülüğünde kurulmuş olup, Türkiye’de yerli ve yabancı firmalara, kurumlara ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava-icra takip hizmetleri sunan, Çorum ilinde kurulu bulunan bir hukuk ve danışmanlık ofisidir.

Ofisimiz bünyesinde 3 Avukat, 2 İcra Personeli, Stajyer Avukatlar ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde hukuk öğrenimlerine devam eden Hukuk fakültesi öğrencileri bulunmaktadır. Özellikle icra hukuku, tüketici hukuku, ticaret hukuku ve bankacılık mevzuatı,  Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, tazminat hukuku, İcra-İflas Hukuku ve İş Hukuku gibi müvekkillerinin ileride karşılaşacağı muhtemel zararları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Misyonumuz

2015 yılında Abdulbaki KARTANCI tarafından kurulan KARAR Hukuk Danışmanlık Ofisi kurulduğu günden bu yana “Hukuk Güvenle Başlar” prensibini benimsemiştir.

Karar Hukuk Danışmanlık Ofisi bünyesinde; konusunda uzman avukatlardan oluşan kadrosuyla Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve İş Hukuku gibi müvekkillerinin ileride karşılaşacağı muhtemel zararları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Hizmetlerinin hukuka uygunluğu sağlanarak müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yüksek kaliteli hukuki hizmet veren Karar Hukuk- Danışmanlık Ofisi; Kurum, kuruluş ve şahıslara yönelik profesyonel bilgi gerektiren hukuksal konularda gelen taleplere eksiksiz yanıt vermektedir.

Vizyonumuz

Karar Hukuk Danışmanlık Ofisi Türkiye ve Uluslar arası hukuk alanında öncü ve güvenilir bir kuruluş olmak. Hukuksal olarak doğabilecek anlaşmazlıklara ilişkin çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyip, güven ve kaliteyi temsil ederek alanında farkını ortaya koymaktır.